Kotva
Úřední deska
PŘIJATÍ ŽÁCI DO 1. TŘÍDY VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022
13.5.2021

Seznam přijatých žáků podle přidělených registračních čísel:
YERQV; S6G1W; YIBLS; 8QPW6; 7YA9L; EPMVF; 1O2BR; AGXMP;    2103;  XRWBP; 13WBL; 1AFNB;  0KR9I; Z8LCY;   PSAY3; CP96K;      2TS7V; 0RIY1; RW4TT;  UI7EY;  2DKHP; RKI0M;  ZJX2Z;  8XBWQ;    7R7EM; LFIXX; O2JVE; QGCGO;   0YZXH; PDMFV; X4V4U; QTWJ4;    DK1BU; VT2I7; 8ZVDN; WY47X;  V3V3B; TPAIF;  NMR93;  P5L9X;      OQC8V; TKUTT; 5U8JC;  2102;  K6SEZ;  0VXAK;  CJVX3;  YWXQQ;  C19CW; YU5J5; KIRZD;  CTSC1; 2RNED; Z9393;  DE5EN; XO6GI; 9NPXR; T3SD2;  2J7WD;  LKF4V;  P62Y0;  4LVF3; XZO20; DA9HT; FAV1V;  2101;  L82UX;  3C8J1;  AG5LY; RFYEJ; 3BSOL                                                                                   

O přijetí Vašeho dítěte bude vyhotoveno písemné rozhodnutí, které bude součástí spisu Vašeho dítěte ve škole. Přijatým dětem nebude rozhodnutí v písemné podobě doručováno, ale můžete požádat o jeho vydání.
Rozhodnutí o přijetí bude připraveno k vyzvednutí v kanceláři školy od pondělí 17. 5. 2021.
V případě, že Vaše dítě 1. 9. 2021 do naší školy nenastoupí, oznamte tuto informaci co nejdříve na e-mail bukovicova@zsjm.cz , pokud jste již tak neučinili.
Rozhodnutí o odkladu školní docházky a Rozhodnutí o zařazení do přípravné třídy jsou také k vyzvednutí v kanceláři školy (zatím pouze pro ty, kteří dodali potřebné doklady).

Přípravná třída
12.5.2021

Ve školním roce 2021/2022 máme ještě volné místo pro děti, kteří chtějí navštěvovat přípravnou třídu. 
více o přípravné třídě zde

Schválený návrh střednědobého výhledu rozpočtu na rok 2020-2022
12.11.2019

viz Dokumenty

GDPR
25.5.2018

povinné údaje ke zpracování osobních údajů naleznete v sekci Pro rodiče - GDPR

Rozvrhy
Projekty

 

                                                         

 

 

Mapa webu
A
A
A

Nabídka kroužků ve školním roce 2021/2021

Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2547x
Kroužky nabízené ve školním roce 2020/2021

Agentura Kroužky - info@krouzky.cz - www.krouzky.cz :

Hip Hop a Street dance                  - čtvrtek 13:50 - 14:50 hod.

Badminton                                       - pátek 13:50 - 14:50 hod.

Florbal                                               - pátek  15:00 - 16:00 hod.

Švihadla                                            - středa 14:00 - 15:00 hod.

Angličtina pro 1. třídu                     - pondělí 13:50 - 14:50 hod.
Angličtina pro 2. třídu                    pondělí 15:00 - 16:00 hod.
Vědecké pokusy I. začátečníci        - úterý  13:50 - 14:50 hod.
Vědecké pokusy II. pokročilí           středa13:50 - 14:50 hod.

Vědecké pokusy III. mazáci             - středa 15:00 - 16:00 hod.
                                                                          


Kriket                                               -  středa 15:00 - 16:00 hod., 
                                                            info@kriketovaakademie.com
                                                            www.KriketovaAkademie.com

 

Šachový kroužek - začátečníci  1., 2. tř. - úterý 14:00 - 15:00 hod.

                              - začátečníci   2-4. tř. - úterý 15:00 - 16:00 hod.

                              www.sachybohemians.cz - l.danhel@seznam.cz    

 

Shaolin pro děti - čínské bojové umění - úterý 16:30 - 17:30 hod. www.wushu.cz

Tenisová škola TALLENT – středa 17:00 - 19:00 hod. - info@talent.czwww.tallent.cz 

 

Gymnastika pro dětičtvrtek 15.30 – 16.30 – info@gymnastikaprodeti.org
                                                                           www.gymnastikaprodeti.org

 

Dobrodružný kroužek  - pondělí 15:00 - 16:30 hod. - pro žáky 1. - 5. třídy - www.sportjoy.cz

                                          https://www.youtube.com/watch?v=riAM5iHcRrc

 

Další nabídka aktivit, které probíhají v prostorách naší školy  viz www.tanecplus.cz