A
Vloženo: 14.9.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 17x
V naší škole se uskutečnil projekt Fotbalových besed, který organizuje Pražský fotbalový svaz na základních školách. Fotbalové besedy se spojily s projektem Fotbalové asociace ČR Škola v pohybu.

Vloženo: 4.6.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 185x
Dne 30.5.2018 proběhlo závěrečné kolo v miniházené - školní liga. Vybraní žáci z 1. stupně obsadili 4. místo.
více foto

Vloženo: 4.6.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 269x
Naši žáci z 1. stupně reprezentovali školu v florbalovém turnaji pro základní školy, který pořádala Florbalová škola Bohemians dne 25.5.2018 na Děkance. Ve dvou kategoriích získali krásné 4. a 5. místo. foto zde

Vloženo: 10.4.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 326x
Děti ze ZŠ Jana Masaryka se zapojily do projektu Pomozte dětem! Sbírka pro kuře. Svou účastí v Aprílovém běhu s kuřetem pomohly dobré věci a zároveň si zasportovaly. V kategorii 3. třída chlapci v běhu na 700 m jsme získali pěkné 4. místo. foto zde

Vloženo: 29.3.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 314x
Naši žáci pod vedením paní Prokschové  byli opět úspěšní v turnaji v miniházené. Mladší žáci 1. - 3. třídy získali 1. místo a žáci 4. - 5. třídy vybojovali 3. místo. Všem zúčastněným moc gratulujeme.
Foto zde

Vloženo: 26.3.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 360x
V březnu jsme prožili na sněhem pokrytých svazích několik nádherných dní. Lyžování bylo parádní, nálada skvělá a  všichni  spokojení.

Vloženo: 26.2.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 329x
Dne 14. 2. se vybraní žáci z 1. a 2. třídy zúčastnili fotbalového turnaje.
více foto zde

Vloženo: 20.11.2017 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 471x
Dne 16. 11. se zúčastnili naši žáci turnaje Školní ligy v miniházené. Získali jsme skvělé umístění: 1. místo v kategorii 1. - 3. třída a 2. místo v kategorii 4. - 5. třída. Všem děkujeme za pěknou reprezentaci a zvláště pak "trenérce" paní Prokschové.

Vloženo: 6.9.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 207x
Dne 16. května 2017 se žáci páté a šesté třídy zúčastnili florbalového turnaje v hale Děkanka. Žáci odehráli 3 zápasy, ve kterých se jim bohužel moc nedařilo. Síly jim na ostatní florbalové týmy nestačili a na turnaji skončili čtvrtí. Přesto se žáci velmi snažili a bojovali až do konce.

Vloženo: 6.9.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 203x
Dne 12. dubna 2017 se vybraní žáci a žákyně účastnili semifinálového kola ve střelbě ze vzduchovky.