Úřední deska
Podzimní Srdíčkové dny 2019
18.9.2019

se konají 23. - 27. 9. 2019.
Výtěžek je tradičně určen na pomoc těžce handicapovaným dětem, které jsou odkázány na nepřetržitou domácí péči svých rodičů. Tváří tohoto ročníku jsou holčičky Michalka a Karolínka od Luhačovic, které trpí krutou nemocí - mukopolysacharidózou.
Ve školy si mohou děti zakoupit magnetku se zvířátky, propisky či náranky vše za 30,-/ks.

"Poťouchlá sváča" - nabídka zdravých svačin do školy
6.9.2019

Využijte i v tomto školním roce možnost odebírat přímo ve škole čerstvě připravené svačiny.

Nové ceny obědů od 1.9.2019
1.9.2019

Z důvodu zařazení do projektu "Zdravá školní jídelna" , ve kterém jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu potravin a zařazování lokálních a sezónních surovin, navyšuje naše partnerská jídelna SPV Vinohrady ceny obědů

Školní hřiště
20.8.2019

po dobu opravy fasády bude pro žáky i veřejnost UZAVŘENO.

Vloženo: 3.10.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 37x
V termínu 30.9. až 14.10.2019 se na naší škole koná projekt Lezení do škol pořádaný spolkem České sportovní lezení. V rámci tohoto projektu byla naší škole zapůjčena mobilní lezecká stěna. Stěnu využívají v hodinách tělocviku žáci všech tříd školy. Projekt je realizován s finanční podporou Městské části Praha 2.

Vloženo: 11.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 559x

Dne 4. 4. 2019 jsme opět byli úspěšní ve školním kole miniházené. V obou kategoriích, žáci 1. - 3. třída a žáci 4. - 5. třída, jsme získali 1. místo.

Všem hráčům i paní učitelce velké poděkování.

Vloženo: 11.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 522x
Děti ze 4. tř. s paní učitelkou Eliškou i se svými rodiči si vyjely zalyžovat do Rejdic v Jizerských horách. Všichni si pobyt užili. Byla to další vydařená akce pořádaná společně s rodiči dětí.

Vloženo: 7.3.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 647x
Opět jsme dosáhli výborných výsledků na turnaji v miniházené. Získali jsme 1. místo v kategorii 2. a 3. třída a 2. místo v kategorii 4. a 5. třída. Všem gratulujeme

Vloženo: 27.1.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 715x
Nastala pořádná zima, žáci 4. B využili "příznivé" počasí a vyrazili na brusle.

Vloženo: 14.9.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 752x
V naší škole se uskutečnil projekt Fotbalových besed, který organizuje Pražský fotbalový svaz na základních školách. Fotbalové besedy se spojily s projektem Fotbalové asociace ČR Škola v pohybu.

Vloženo: 4.6.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 724x
Dne 30.5.2018 proběhlo závěrečné kolo v miniházené - školní liga. Vybraní žáci z 1. stupně obsadili 4. místo.
více foto

Vloženo: 4.6.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 734x
Naši žáci z 1. stupně reprezentovali školu v florbalovém turnaji pro základní školy, který pořádala Florbalová škola Bohemians dne 25.5.2018 na Děkance. Ve dvou kategoriích získali krásné 4. a 5. místo. foto zde

Vloženo: 10.4.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 985x
Děti ze ZŠ Jana Masaryka se zapojily do projektu Pomozte dětem! Sbírka pro kuře. Svou účastí v Aprílovém běhu s kuřetem pomohly dobré věci a zároveň si zasportovaly. V kategorii 3. třída chlapci v běhu na 700 m jsme získali pěkné 4. místo. foto zde

Vloženo: 29.3.2018 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 929x
Naši žáci pod vedením paní Prokschové  byli opět úspěšní v turnaji v miniházené. Mladší žáci 1. - 3. třídy získali 1. místo a žáci 4. - 5. třídy vybojovali 3. místo. Všem zúčastněným moc gratulujeme.