20.8.2019

a přejeme všem žákům mnoho úspěchů.

Informace pro 1. třídy a přípravnou třídu - organizace 1. a 2. týdne
Informace pro žáky 2. - 9. - vyučování v 1. týdnu (Velikost: 22.89 kB)

Třídní schůzky rodičů pro žáky 2. - 9. třídy se konají v úterý dne 10. 9. 2019 od 18:00 hod.
Schůzka třídních důvěrníků se koná v úterý 10. 9. 2019 od 17:30 hod.

Vloženo: 20.8.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 10x
Žáci 1. třídy se učili v přírodě v jižních Čechách. Jak si týden užili najdete ve fotogalerii.

Vloženo: 22.5.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 319x
Na začátku května se 4.B vypravila na tvrz Holešov. Tam jsme si hráli na středověké rytíře, dobývali neznámé kraje, střežili své území, schovávali se před soupeři, zkoumali přírodu, zpívali, běhali jako o život, vyřezávali loďky a pouštěli je po Lipně, vyráběli brnění, a tak týden utekl rychleji než jindy.

Vloženo: 23.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 427x
Vážení rodiče, od 1. 5. 2019 přicházíme s novinkou, kterou určitě pro vaše děti přivítáte – jedná se o možnost odebírat přímo ve škole čerstvě připravené svačiny.

Vloženo: 11.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 380x
Děti z okolních mateřských škol naší školu před zápisem do 1. ročníku pravidelně navštěvují.

Vloženo: 11.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 420x

Dne 4. 4. 2019 jsme opět byli úspěšní ve školním kole miniházené. V obou kategoriích, žáci 1. - 3. třída a žáci 4. - 5. třída, jsme získali 1. místo.

Všem hráčům i paní učitelce velké poděkování.

Vloženo: 11.4.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 406x
Děti ze 4. tř. s paní učitelkou Eliškou i se svými rodiči si vyjely zalyžovat do Rejdic v Jizerských horách. Všichni si pobyt užili. Byla to další vydařená akce pořádaná společně s rodiči dětí.

Vloženo: 7.3.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 531x
Opět jsme dosáhli výborných výsledků na turnaji v miniházené. Získali jsme 1. místo v kategorii 2. a 3. třída a 2. místo v kategorii 4. a 5. třída. Všem gratulujeme

Vloženo: 7.3.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 547x
Projekt VZPoura úrazům je zaměřen na prevenci úrazů a nehod u dětí a mladistvých.

Vloženo: 7.3.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 535x
Ve středu 6. 3. se v družině uskutečnil karnevalový rej.

Vloženo: 22.2.2019 | Autor: zsjm | Zobrazeno: 574x
Žáci měli možnost navštívit DDM Slezska a vytvořit si svoji vlastní masku na karneval.